Künyemiz

 

İMTİYAZ SAHİBİ

Erhan Özgen

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Ayten Turan

 

HABER MÜDÜRÜ

Ayten Turan

 

HUKUK DANIŞMANI

M. Barış Kök

 

REKLAM

0554 132 60 34

info@haberimvartokat.com

 

YAZILIM veTEKNİK DESTEK

Web Aksiyon Yazılım ve İnternet Hizmetleri

 

BASIN BÜLTENİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri

aşağıdaki iletişim adreslerimiz aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

 

İLETİŞİM

0554 132 60 34

info@haberimvartokat.com

 

 

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2019 www.haberimvartokat.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.haberimvartokat.com’a aittir. www.haberimvartokat.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.haberimvartokat.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.haberimvartokat.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.haberimvartokat.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.haberimvartokat.com. However, sometimes the www.haberimvartokat.com uses third parties to process your information. www.haberimvartokat.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.haberimvartokat.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.haberimvartokat.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.haberimvartokat.com and its services. When you use www.haberimvartokat.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.haberimvartokat.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

HUKUKA AYKIRILIK

www.haberimvartokat.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı yayın çizgisi olarak benimsemiş bulunmaktadır. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı' olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır' prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri, vb. gerçek yada tüzel kişiler haberimvartokat@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

Haber Yazılımı