Haber
15 Mayıs 2022 - Pazar 12:27
 
Tokdef genel merkez açılışını yaptı
İstanbul Sarıgazi de ki genel merkez binası coşkulu ve görkemli bir şekilde açıldı.
STK Haberi
Tokdef genel merkez açılışını yaptı

Tokat Dernekler Federasyonu (TOKDEF) İstanbul Sancaktepe yeni genel merkez binasını 14.05.2022 tarihinde hizmete açtı.  Birçok davetlinin katıldığı program sonrası Tokdef Başkanı İlhami Özel yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

Tokdef - Tokat İli Dernekler Federasyonumuzun açılışını federasyon başkanımız İlhami Özel ve yönetimimiz öncülüğünde görkemli ve coşkulu Kalabalıkla gerçekleştirdik.  Açılışımıza katılan derneklerimize, birçok farklı Siyasi partiden katılan siyasi parti temsilcilerine; Parti meclis üyelerine, Milletvekillerine, Belediye başkanlarına, İlçe başkanlarımıza, Muhtarlarımıza, Değerli Avukatlarımıza, Dostlarımıza, STK temsilcilerine, iş adamlarımıza, bizi biz yapan halkımıza  ve affına sığınıp ismini unuttuğumuz bütün güzel insanlara bizleri yalnız bırakmadıkları için  teşekkür ederiz. 
 İstanbulda nüfus bazında ilk beşte yer alan Tokatımıza ve yüz binin üzerinde topluluğa hitap eden Tokdef - Tokat İli Dernekler Federasyonumuza yakışır bir açılış yaptık. Federasyon binamız hepimize hayırlı olsun. Örgütlü toplumlar bir arada oldukları sürece her alanda çok güzel işler çıkartırlar, hep  Birlikte Güçlüyüz....

 

Ayrıca İstanbul 3.Bölge Milletvekilleri Özgür Karabat ve Zafer Sarıkaya, Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ve birçok STK başkanı katılım sağlayan isimler arasındaydı.

 

Haberimvartokat ailesi olarak bizlerde Tokdef’in yeni hizmet binasının hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tokdef, genel, merkez, açılışını, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı