Haber
26 Ekim 2021 - Salı 00:26
 
KALEMİN GÜCÜ PLATFORMU 1. KİTAP FUARI
KALEMİN GÜCÜ PLATFORMUNUN 1. KİTAP FUARI İSTANBUL AVCILAR HALİDE EDİP ADIVAR PARKINDA GERÇEKLEŞTİ
KÜLTÜR SANAT Haberi
KALEMİN GÜCÜ PLATFORMU 1. KİTAP FUARI

Kalemin Gücü Platformu yönetim kurulu tarafından Avcılar Halide Edip Adıvar Parkı’nda 9/10  Ekim de, Kalemin gücü platformunun 1. Kitap fuarı platformun sloganı olan, Edirne den Kars’a  birçok memleketten yazar ve yayınevi katılım sağladı.

 

Tokat’lı yazarlarımızın da çoğunlukta olduğu Kalemin Gücü Platformunun 1 Kitap Fuarına Yağmurlu soğuk havaya rağmen yoğun ilginin olması dikkat çekti.

 

Etkinlikte yazarlar okurları ile buluşup, kitaplarını imzaladılar.

09-10 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenen Fuarın açılış kurdelesini, Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Avcılar İlçe Başkanı Erdal Nas birlikte kesti. Etkinliğin sunumunu tiyatro eğitmeni, yazar Erdem Kaya yaptı. Fuara Başkan Hançerli, Milletvekili Karabat, meclis üyeleri birçok memleketin dernek ve Federasyon başkanları ve yönetimi, birçok kurum vakıf başkanları ve yönetimleri, medya mensupları, yazarlar ve kitapseverlerin katılım ile gerçekleşti.

Fuarda yazarlarla söyleşi, Dinletiler ve birçok sürpriz konuklar sahne aldılar.

Kalemin Gücü Platformu adına gazetemize konuşan yazar Ayten Turan, yazarlarımız ve okurlarımızı buluşturmak amacıyla, Avcılar Halide Edip Adıvar Parkı’nda düzenlediğimiz 1. Kitap Fuarımız gerçekleştirdik. Pandemi’den dolayı uzun zamandır ertelemek zorunda kaldığımız, birbirinden değerli yazar ve yayınevlerinin katıldığı etkinliğimiz iki gün boyunca çok coşkulu geçti dedi.

 Ayten Turan, etkinliğimize ev sahipliği yapan Avcılar Belediyesine ve değerli Başkanı Turan Hançerli beye, yazarlarımıza ve fuarımızın düzenlenmesine emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.

 

Kalemin Gücü Platformu yönetim kurulu:

 

Erdem Kaya / Ayten Turan / Birol Yıldız Hatipoğlu / Gülhan Teke Genç /Ahmet Bilge Arıkan / Güler Şen / Murat İnce / Seher Doğan / Türkan Kebeci / Siyami Boylu/ Sevgi Köse / Aykut Karlı / Cemile Gamsız 

 

Adına Yazar Ayten Turan Etkinliğimize ev sahipliği yapan Avcılar Belediyesine ve değerli Başkanı Turan Hançerli beye, yazarlarımıza ve fuarımızın düzenlenmesine emeği geçen herkese teşekkür ederiz dedi.

Bizleri siz ve sizin Gibi tüm gazeteci dostlarımıza da ayrı teşekkür ederiz dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KALEMİN, GÜCÜ, PLATFORMU, 1., KİTAP, FUARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı