Haber
20 Ekim 2021 - Çarşamba 22:32
 
KADINLARIN AYAK SESİ, ÇAĞDAŞ KADINLAR DERNEĞİ
Çağdaş Kadınlar Derneği bir çok insana ışık olmaya devam ediyor, edecekte, kadınlarımıza yol gösteriyor bilinçlenmesinde yardımcı oluyorlar. İhtiyaç duyan birçok insana maddi manevi destek oluyor, destek olmak isteyenlere vesile oluyorlar.
STK Haberi
KADINLARIN AYAK SESİ,  ÇAĞDAŞ KADINLAR DERNEĞİ

Bu yazımda sizlere Çağdaş Kadınlar derneğinden bahsedeceğim.

Çağdaş Kadınlar derneğinin içinde birçok Tokatlı kadınında üye olduğunu burada değinmeden edemeyeceğim.

Diğer taraftan Çağdaş Kadınlar derneği ile yolumun 2 sene önce kesişmesi ve Çağdaş Kadınlar derneğinin değerli Başkanı Sayın Sakine Sayar hanımla tanışmam da değerli Dostum Kendisi de Tokatlı olan Zübeyde Güneş Hanımın sayesinde olmuştur.

Arkadaşıma bu konuda çok teşekkür etmek istiyorum, evet birçok güzel insanla tanışmama ve elimden geldiğince Çağdaş Kadınlar derneğin de tüm kadınların yaptığı gibi insanlara ışık olmaya vesile oldu bundan daha güzel ne olabilir?

 

Çağdaş Kadınlar derneği yukarıda dediğim gibi bir çok insana ışık olmaya devam ediyor edecekte, kadınlarımıza yol gösteriyor bilinçlenmesinde yardımcı oluyorlar.

İhtiyaç duyan birçok insana maddi manevi destek oluyor, destek olmak isteyenlere vesile olurlar.

 

Çıktıkları yol zor ve meşakkatli bir yol, kadınların sosyal hayatta ne kadar zorlandığını yazmama dahi gerek yok diye düşünüyorum ki, birilerine ışık olmak maddi ve manevi yanlarında olmaya çalışmak gerçekten takdire değer birşey ve maalesef ki bazılarını rahatsız edebilecek bir yol.

 

Kadınları güçlü olmasını istemeyen kendi yapamadıklarını kadınların başarıyor olmaları elbette ki, art niyetli insanları rahatsız eder, birde Çağdaş Kadınlar derneğinin tüm üyelerinin Cumhuriyet kadınlarından ve erkeklerinden oluşması her kesime her kitleye, kimseyi ötelemeden ayrıştırmadan kucak açmaları elbette birilerini rahatsız edecektir.

 

 

Fakat bu durum ne Çağdaş Kadınlar derneği başkanı Sayın Sakine sayar’ı nede üyelerini inandıkları yoldan vazgeçirmeyecektir.

Aydınlık yarınlara daha güçlü daha kalabalık çıkmalarına engel olmayacaktır. 

 

 

Kadınlarımız her yerde olduğu gibi içlerinde oldukları kurumu güzelleştirmeye,  başarılı işlere imzalar atmaya, gelecek nesillere örnek olmaya devam edecektir.

 

Çağdaş kadınlar derneğin de ki tüm kadınlarımız gibi hepsine sonsuz saygılarımı sunuyorum gelecekte ki, projelerinde başarılar diliyor 24/10/2021 Pazar günü yapacakları  tek listeyle girecekleri Kurultaylarının coşkulu geçmelerini temenni ediyorum.

Yolları açık olsun.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KADINLARIN, AYAK, SESİ,, , ÇAĞDAŞ, KADINLAR, DERNEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı