Haber
14 Aralık 2021 - Salı 13:17
 
İş adamı ve Doktor Nafiz Bilal Durmaz muhtarlar ile biraraya gelerek İstişare yaptı.
Medical park Hastanesi ortağı olan Dr. Nafiz Bilal Durmaz Merkeze bağlı köylerin muhtarları ve mahalle muhtarları ile bir araya gelerek erken yada zamanında yapılacak bir seçimde desteklerinizi istiyorum dedi.
SİYASET Haberi
İş adamı ve Doktor Nafiz Bilal Durmaz muhtarlar ile biraraya gelerek İstişare yaptı.

Merkeze bağlı muhtarlar ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Dr. Bilal Durmaz  olası bir seçimde Chp siyasetiyle ilgili fikirlerini davetlilerle paylaştı.
 
Durmaz konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
 
 
"40 yıldır özellikle sağlık alanında hizmet ediyorum. Bugüne kadar hiçbir siyasi ikbal peşinde koşmadım ve siyaseten savrulmadım. CHP Merkez ilçe başkanlığı ve il yönetim kurulu üyeliği görevinde bulundum. İster erken olsun, isterse zamanında yapılacak bir seçim için partim Cumhuriyet Halk Partisi ve kendime desteklerinizi rica ediyorum. Bu kötü gidişe dur demek ve çare var ve bu CHP'dir demek için desteklerinizi bekliyorum."
 
 
 
 
Toplantıya katılan Chp Tokat il başkan yardımcısı Güner Katran:
 
Bir hafta önce muhtarlarımız için Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız sayın Seyit Torun’un TBMM’ye vermiş olduğu kanun teklifi ile muhtarlarımızın 2 bin 653 TL olan maaşları 4 bin TL olacaktır” dedi.
 
 
Toplantıya Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı Mustafa Gökrem’in yanı sıra 15 Temmuz Mahalle Muhtarları Başkanı ile Köy Muhtarları Dernek Başkanı da katılım sağladı. Bunun yanında CHP Turhal İlçe Başkanı Yücel Resuloğlu ve yönetim kurulu, CHP Tokat İl Başkan Yardımcısı Güner Katran ve gazeteciler toplantıya tam katılım sağladı.
Kaynak: Editör:
Etiketler: İş, adamı, ve, Doktor, Nafiz, Bilal, Durmaz, muhtarlar, ile, biraraya, gelerek, İstişare, yaptı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı