Haber
21 Temmuz 2022 - Perşembe 01:06
 
22. Uluslararası Erbaa Yaprak Festivali
3 gün sürecek 22. Uluslararası Erbaa Yaprak Festivali 22 Temmuz da başlıyor
ERBAA Haberi
22. Uluslararası Erbaa Yaprak Festivali

Bu yıl 22. Kez düzenlenecek Yaprak Festivali’nde  Azerin, Oğuzhan Koç, Derya Uluğ, Elif Buse Doğan, Turgay Başyayla gibi sanatçılar sahne alacak olup üç gün sürecek festivalde çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

 

 

Ertuğrul Karagöl yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“İki yıldır pandemi sürecinde festivali gerçekleştirememiştik 21. festivalimizi 2019 yılında yaprak festivali adı altında ilk kez gerçekleştirmiştik. Bütün hazırlıklarımızı tamamladık, stantlarımız kuruldu, artık standa yerleşecek olan esnaflarımızda, kadınlarımızda, girişimcilerimizde yerlerini aldı, heyecanla cuma günkü açılışı bekliyoruz. İnşallah konserleri ile yemek, bisiklet ve diğer yarışmalar ile güzel bir festival dönemi geçireceğiz diye ümit ediyoruz. Bu sene sanatçılarımızda oldukça insanların beğendiği sanatçılar oldu onların oyları ile destekleri ile biz bu isimleri belirledik. İnşallah kazasız belasız Erbaa'ya yakışır, bölgemizin tanıtımına uygun bir festivali gerçekleştireceğiz. Biz özelliklede bu bölgede Erbaa'ya yakın konumda olan bütün hemşerilerimizi, vatandaşlarımızı, komşularımızı festivale davet ediyoruz. İnşallah tarlada çalışanda, memurda, işçide böyle kendine tatil havasında 3 gün geçirsin istiyoruz. Belki televizyondan izledikleri sanatçıları burada görme fırsatı yakalayacaklar, belki ilk kez dinleyecekler, belki onlara küçük bir tatil havasında 3 gün olacak, herkesi davet ediyoruz” dedi

 

 

 Festival için tüm hazırlıkların tamamlandığını ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl herkesi Erbaa’ya festival coşkusunu yaşamaya davet etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 22., Uluslararası, Erbaa, Yaprak, Festivali,
Yorumlar
Haber Yazılımı