Astroloji

 

 

 
Akrep (24.07.2021)
Kariyerinizde parlıyorsunuz. Elinizi attığınız her iş de birinci sınıf bir işçilik çıkaracaksınız. Kendinizi yeniden doğurma kararı almış olabilirsiniz. Artık size değer vermeyen şeylerin içinde olmayacaksınız.
 
Aslan (24.07.2021)
Partnerinizle gelecek hakkında konuşabilirsiniz. İleriye dönük alacağınız sorumluluklar sizi korkutsa da bu sorumlulukları gözünüzde büyütmeden ve kendinize yük etmeden, bunların hayatın tatlı telaşları olduğunu hatırlamalısınız.
 
Balık (24.07.2021)
Kontrol edemediğiniz olaylar olabilir. Duygusal tepkiler yerine somut adımlar atmalısınız. Yeni bir ilişkiye başladıysanız bunu akışa bırakmak istiyorsunuz. Bu konuda doğru bir düşüncedesiniz ama yine de bazı değerlendirmelerinizi başında yapmak sonrası için daha iyi olacaktır.
 
Başak (24.07.2021)
Günü alışverişe ayırmak isteyebilirsiniz. Eksik ihtiyaçlarınızı tamamlama isteğiniz bugün size pahalıya patlayabilir. Alışverişe kendinizi kaptırabilir ve fazla harcama yapabilirsiniz. Kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz.
 
Boğa (24.07.2021)
Hobilerinizi hayata geçirmek istiyorsunuz. Duygularınızı aynı anda ve aynı yoğunlukta yaşamak sizi yormuş olabilir. Bugünü nefes egzersizlerine ve iç dünyanızda bir düzenlemeye yapmaya ayırabilirsiniz. Işığınız önce size değsin.
 
İkizler (24.07.2021)
Bugün yöneticileriniz ile egosal sorunlar yaşayabilir ve yöneticilerinize karşı eleştirel bir tutum sergileyebilirsiniz. Egosal davranışlarda bulunmaları sizin sabrınızı zorlasa da süreci saygı çerçevesi içinde yönetebilmelisiniz.
 
Koç (24.07.2021)
Dikkat etmeniz gereken bir gün içerisindesiniz. Hızlı hareket ettiğinizde fiziksel yaralanmalarınız da artış olabilir. Aceleci tavırlar her zaman pişmanlığa gebe bırakır, yavaş hareket etmek gününüzü kurtarabilir.
 
Kova (24.07.2021)
Bulunduğunuz çevreden uzaklaşmak isteyeceksiniz. Anlaşılmadığınızı düşünerek yeni bir maceraya atılmak i̇steyebilir ve yanlış kararlar alabilirsiniz. Lütfen duygularınızı kontrol etmeyi öğrenin.
 
Oğlak (24.07.2021)
Çalışma ortamınızda verdiğiniz kararlar üstleriniz tarafından sorgulanabilir. Verdiğiniz her kararın altının dolu olduğunu karşı tarafa göstermelisiniz. Elinizdeki donelerle konuştuğunuz sürece karşı tarafın size olan inancı artacaktır.
 
Terazi (24.07.2021)
Elinizde olmadan gerçekleşen olaylar karşısında şansınızın desteği ile çözüme kısa sürede kavuşacaksınız. Son zamanlarda ruhsal anlamda köşeye çok sıkıştınız. Uzun mesajları yazıp atma dönemini kapatın. Laf anlamayana laf anlatmayın.
 
Yay (24.07.2021)
Yüksek eğitim için şehir dışına çıkmayı planlıyorsunuz. Olumlu haber sizlere bugün ulaşacaktır. İş hayatınız ya da eğitim hayatınız hiç beklemediğiniz kadar yolunda gidecektir. Gönül işlerini bugün pek fazla düşünmeyin.
 
Yengeç (24.07.2021)
Arkanızdan çevrilen dedikoduları öğreniyorsunuz. Konuşulan yalanlar gerçekleri değiştiremeyecektir. Geride bıraktığınız ilişkinizin izlerini hala taşıyor olmak ileriye dönük adımlar atmanıza engel olabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı